Życie za życie

The Life of David Gale
8324120025
kara śmierci
Klaudyna

W celi śmierci czeka na egzekucję David Gale - skazany za gwałt i morderstwo profesor uniwersytetu i zażarty przeciwnik kary śmierci. W ostatniej próbie oczyszczenia swojego imienia kontaktuje się z reporterką kryminalną. Bitsey Bloom przeprowadza wywiad z Gale'em. I przekonuje się, że sprawa nie jest zakończona. Ani tak oczywista jak się wydaje. Bitsey rozpoczyna pracę nad swoją największą...

Bitsey Bloom przeprowadza wywiad z Gale'em. I przekonuje się, że sprawa nie jest zakończona. Ani tak oczywista jak się wydaje. Bitsey rozpoczyna pracę nad swoją największą "historią", tropiąc wydarzenia, które doprowadziły do zabójstwa i skazania niewinnego. I staje do wyścigu z czasem o życie Davida Gale'a.

książek: 1918
Vinga | 2016-11-25