Smocza Magia

Cykl: Magic Sequence (tom 4) | Seria: Mistrzowie SF i Fantasy
Wydawnictwo: Amber
Dragon Magic
kasira_

Uwagę kilku młodych ludzi przykuwa opuszczony dom przeznaczony do rozbiórki. Jego zmarły właściciel wiele podróżował, przywożąc dziwne pamiątki z różnych części świata. W jednym z pokoi chłopcy odkrywają tajemniczą starą układankę przedstawiającą cztery smoki. Kiedy każdy z nich kolejno układa część, przenosi się w inną epokę, by przeżyć niesamowitą przygodę...

źródło opisu: Amber 1998

źródło okładki: zdjęcie autorskie

PolkaPati | 2014-10-19
Przeczytana: 19 października 2014

Książka beznadziejna, jej język i pisownia straszna, historyjki ze smokami może i były ciekawe lecz czasami błahe. Ostatnio szukam jakiejś super książki o tematyce Smoki i Magia ale to nie było to.

Dominika | 2015-06-09
Przeczytana: 06 czerwca 2015

"Smocza Magia" to książka bardzo przeciętna. Zaintrygował mnie opis z tyłu okładki, który wspomina coś o opuszczonym domu. Niestety troszkę się zawiodłam na tej powieści. Opowiedziane historie są dość ciekawe i wciągające, ale niestety jak na tak krótką książkę jest w nich za dużo faktów i przede wszystkim wszelakich nazw i nazwisk. Niestety po oderwaniu się od czytania w połowie jednej historyjki i ponownym zabraniu się za nią kolejnego dnia ciężko było mi po raz kolejny się wciągnąć właśnie przez tą mnogość bohaterów na niespełna 150 stronach.

Joanna | 2016-02-11
Na półkach: Fantasy, Posiadam, Przeczytane