Przyzwoitość w zarządzaniu. Jak małe gesty budują wielkie firmy

biznes, finanse

Przyzwoitość w zarządzaniu przedstawia przykład podejścia pozwalającego na stworzenie pozytywnej kultury korporacyjnej, która jak wielokrotnie udowodniono zwiększa efektywność firmy, pozwala pozyskać i zatrzymać w firmie najbardziej utalentowanych pracowników, sprzyja właściwym zachowaniom i praworządności w przedsiębiorstwie oraz wzmacnia wizję wspólnych wartości. To lektura obowiązkowa dla każdego menedżera!

Tom Asz | 2015-02-22
kklidia | 2016-11-17