Bal maskowy

Okładka książki Bal maskowy Connie Brockway
Okładka książki Bal maskowy
Connie Brockway Wydawnictwo: Amber Cykl: The Rose Hunters (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Rose Hunters (tom 2)
My pleasure
Amber
2009-01-01
2009-01-01
978-83-252-0414-3
Marta Wolińska
romans historyczny

Okładka książki The Lady Most Willing… Connie Brockway, Eloisa James, Julia Quinn
The Lady Most ... Connie Brockway, El...
Okładka książki Najlepsza kandydatka na damę Connie Brockway, Eloisa James, Julia Quinn
Najlepsza kand... Connie Brockway, El...

Fajny romans historyczny, awanturniczy. Przyjemnie się czyta. łatwo dzięki niemu oderwać się od codzienności. Ma to, co oczekuje się po tego rodzaju książkach.

2043

Świetni bohaterowie zwłaszcza drugoplanowi.

Świetni bohaterowie zwłaszcza drugoplanowi.

Na półkach: , , , , , , , , ,

Miłość, lojalność, honor i szpada. Broni jej z obowiązku i oddaje serce z miłosci. Fajny romans historyczny.

Piękna, romantyczna historia, którą czyta się z przyjemnością, delektując nią jak najlepszym deserem. Autorka i tym razem stworzyła pełnych pasji i namiętności bohaterów, nietuzinkowych, z temperamentem i błyskotliwym umysłem. Do tego trochę intryg, niebezpieczeństw. Styl pisania lekki, oddający klimat tamtych czasów.
Bal maskowy to wciągający, porywający, rozpalający zmysły romans historyczny, w którym nie brakuje licznych zwrotów akcji i gorących uczuć. Na poprawę samopoczucia i relaks po ciężkim dniu. Polecam.

Bal maskowy to wciągający, porywający, rozpalający...

Nie wiem co mam z książkami pani Brockway, ale to kolejna saga, w której pokochałam pierwszą część i moje ogromne wrażenie pierwszej części nieco przyćmiło kolejne. Ta część jest dla mnie osobiście zbyt erotyczna. Bliskość bohaterów jest zbyt podporządkowana pożądaniu. Wszystko jest jednak kwestią gustu, każdy w książce szuka czego innego. Już w tym miejscu mogę jako minus całej sagi podać ogromną przewidywalność wątków romantycznych. Trzy siostry, trzech ślubujących Szkotów...Pierwszą część przeczytałam z przyjemnością, bo wszystko było takie świeże i nowe, teraz po przeczytaniu drugiej jestem nieco znużona powtarzalnością motywów, jakby wszystko było pisane według tego samego schematu. Sięgam po część trzecią, może się mile zaskoczę, kto wie.

Na półkach: , , , , , , , , , ,

Przysięgał chronić, oddał serce i był gotowy nawet zginąć. Romans historyczny, który się dobrze czyta.Zapraszam do przeczytania intrygującej historii, w której przewijają się elementy szermierki.

Powieść taka sobie.. Miejscami bardzo intersująca, miejscami bardzo nudna. Koniec końców, można przeczytać jeśli nie ma się niczego ciekawszego pod ręką.

To chyba pierwsza książka, która miała w sobie tyle erotycznych iskierek, tyle napięć, która ukazała mi inną stronę literatury. To były chyba czasy liceum i byłam pod tak dużym wrażeniem tych uczuć pomiędzy Heleną a Ramsayem, że czytałam ją kilka razy pod rząd 😊 i to w zasadzie dzięki tej książce zakochałam się w romansach historycznych i od tamtego czasu zebrałam sporą kolekcję, ale ta jednak ma w niej szczególne miejsce 😍 ile już romansów rozpoczęło się na dobre w ogrodach Vauxhall w Londynie- to najbardziej zachęcające do miłości miejsce można powiedzieć 💖

Oj nie tylko nie romanse.

Oj nie tylko nie romanse.

Najlepsza z najgorszych czyli romansidło do którego pałam niesamowitą sympatią. Czytałam książkę wielokrotnie i za każdym razem bardzo mi się podobała, polecam na każdy wieczór w każdej porze roku :)

• Romans historyczny
  • Romans