Wszystko o snach

All About Dreams
83-7227-476-2
sen, sny
sylvii7

Dlaczego śnimy? Co oznaczają sny? Czy pomagają w życiu? Nie istnieją naukowe podstawy potwierdzające teorię, że sen niesie jakieś "przesłanie" lub ma swoje własne znaczenie. Gayle Delaney dokonuje przeglądu doświadczeń, faktów i badań związanych z pojmowaniem snów. Łączy ich historyczne, filozoficzne, religijne i psychologiczne aspekty z nowoczesną interpretacją snów. Większość praktyków...

Dlaczego śnimy? Co oznaczają sny? Czy pomagają w życiu?

Nie istnieją naukowe podstawy potwierdzające teorię, że sen niesie jakieś "przesłanie" lub ma swoje własne znaczenie. Gayle Delaney dokonuje przeglądu doświadczeń, faktów i badań związanych z pojmowaniem snów. Łączy ich historyczne, filozoficzne, religijne i psychologiczne aspekty z nowoczesną interpretacją snów. Większość praktyków twierdzi, że kiedy śniący dostrzega i pojmuje metaforę ze snu, lepiej rozumie podstawową prawdę o sobie, własnych uczuciach, lepiej odnajduje się w związkach rodzinnych, radzi sobie z problemami życiowymi. Autorka wyjaśnia jak:
- opanować technikę autowywiadu i zastosować ją do interpretacji snu;
- odczytywać wpływ snu na nasze emocje i postępowanie,
- zorganizować własną grupę studiowania snów.

Dżasta | 2011-10-26

Bardzo dobra książka.Naprawdę w snach jest wiele odpowiedzi na nurtujące nas problemy.Trzeba tylko dobrze się wsłuchać w swoją podśwaidomość, ktora lepiej działa nam jak śpimy:)

Monika Figur | 2016-01-27
Czas | 2016-01-15