Jak przestać się kłócić? 10 etapów wychodzenia z konfliktu

Tłumaczenie: Zbigniew Kościuk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bliżej Miłości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bertelsmann Media
Stop arguing start talking
83-7227-535-1
poradniki
sylvii7

Co zrobić gdy małżonek doprowadza cię do szału? Wybuchasz gniewem? Obrażasz się? Czy myślisz jeszcze o tym, by atmosfera miłości przenikała ponownie wasz związek? Drobne chwyty i sposoby mogą prowadzić do naprawdę wielkich zmian. Susan Quilliam wjaśnia, w jaki sposób zmienić nasze zachowania i opanować trudną sztukę dyskutowania; pokazuje, że różnice zdań mogą stać się źródłem siły w związku,...

Co zrobić gdy małżonek doprowadza cię do szału?
Wybuchasz gniewem? Obrażasz się?
Drobne chwyty i sposoby mogą prowadzić do naprawdę wielkich zmian. Susan Quilliam wjaśnia, w jaki sposób zmienić nasze zachowania i opanować trudną sztukę dyskutowania; pokazuje, że różnice zdań mogą stać się źródłem siły w związku, a nie przyczyną konfliktu. W poradniku został przedstawiony dziesięciopunktowy program osiągania porozumienia, m.in. przez:
- ocenę własnych słabych punktów,
- określenie swojego sposobu kłócenia się,
- rozpoznawanie, jakie uczucia naprawdę kryją się za gniewem twojego partnera,
- opanowanie emocji i zapanowanie nad przebiegiem kłótni,
- zrozumienie, dlaczego kłótnie są potrzebne.

maciek_m | 2013-09-19
| 2012-06-26