Kalendarium dziejów świata : historia, religia, literatura, sztuka, nauka, technika. Starożytność

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kalendarium dziejów świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
978-83-01-15375-5
historia
kamk

Pierwszy z pięciu tomów bogato ilustrowanego kalendarium dziejów świata od zarania cywilizacji do 476 roku.
Przejrzysta prezentacja powiązań historii, religii, literatury, sztuki, nauki i techniki w układzie chronologiczno - tematycznym.

[red. Bartłomiej Kaczorowski ; wyd. Danuta Borowska-Mostafa ; oprac.merytoryczne Bartosz Działoszyński et al.]

Julia14710 | 2013-01-29