Am anderen Ende des Tages
Reminiscencja

Bohater książki to przedstawiciel pokolenia współcześnie wchodzacego w życie. Zamknięty w sobie, nieśmiały, chwilami komiczny,chciałby przecież "zostać kimś", ale nie potrafi określić,co właściwie chciałby osiągnąć. Gnębią go wlokące się studia, nie ukończona praca doktorska, niecierpliwi romans z dobrze w życiu usytuowaną, młodą lekarką. Marzy więc o szczęściu, które zapewne znajduje się gdzieś "na drugim końcu dnia". Czy miłość, ta prawdziwa, sprawi ze typowy outsider znajdzie swoje miejsce wśród ludzi?

Reminiscencja | 2010-10-25
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Pierwszy rozdział to arcydzieło. Pozostałe już gorsze, choć też na wysokim poziomie. Ale naprawdę, powtórzę się, pierwszy rozdział to dla mnie majstersztyk jeśli chodzi o władanie piórem i bohaterem.

dymek | 2016-09-16
Barbasia | 2015-08-22