Wielkie stulecie

Tłumaczenie: Sławomir Jędrzejewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Encyklopedia historii świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Delta Larousse
Le Grande Siecle
83-7175-243-1
historia
historia
kamk

Encyklopedia HISTORIA ŚWIATA w 17 tomach to zarys szeroko ujętych dziejów ludzkości - od prehistorii do czasów, w których żyjemy. Encyklopedia HISTORIA ŚWIATA to atrakcyjny, barwny komentarz do wiadomości, które młodzież zdobywa podczas nauki w szkole średniej. To również poszerzenie i pogłębienie tych wiadomości. Tomy Encyklopedii HISTORIA ŚWIATA adresowane są jednak nie tylko do młodzieży....

Encyklopedia HISTORIA ŚWIATA to atrakcyjny, barwny komentarz do wiadomości, które młodzież zdobywa podczas nauki w szkole średniej. To również poszerzenie i pogłębienie tych wiadomości. Tomy Encyklopedii HISTORIA ŚWIATA adresowane są jednak nie tylko do młodzieży. Bogactwo zawartego w nich materiału dostarczy każdemu interesującemu się historią Czytelnikowi wielu ciekawych informacji o dziejach społeczeństw, narodów i kultur.
Znakomicie dobrane, liczne barwne ilustracje Encyklopedii HISTORIA ŚWIATA umożliwiają odbywanie swoich podróży w czasie i przestrzeni - przez tysiąclecia i kontynenty.

źródło opisu: Delta Larousse / Empik

źródło okładki: zdjęcie autorskie