Stopniowanie nieregularne

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
83-10-08653-9
dla młodzieży, przyjaźń
Katarzyna

z okładki: Jest to książka o przyjaźni, miłości i dorastaniu. Poprzez listy i pamiętnik siedemnastoletniej Wandy poznajemy dzieje przyjaźni dwóch dziewcząt. Po nieudanej próbie dostania się na studia Wanda rozpoczyna pracę jako nauczycielka na wsi oddalonej od świata i ludzi. Losy Katarzyny i Wandy, sytuacja rodzinna i przeżycia osobiste zaczynają oddalać od siebie dwie najbliższe dotąd...

z okładki:
Jest to książka o przyjaźni, miłości i dorastaniu. Poprzez listy i pamiętnik siedemnastoletniej Wandy poznajemy dzieje przyjaźni dwóch dziewcząt. Po nieudanej próbie dostania się na studia Wanda rozpoczyna pracę jako nauczycielka na wsi oddalonej od świata i ludzi. Losy Katarzyny i Wandy, sytuacja rodzinna i przeżycia osobiste zaczynają oddalać od siebie dwie najbliższe dotąd przyjaciółki.

avia | 2016-11-10
Na półkach: Inne, Przeczytane