Mały spadek, duże kłopoty

Erbschaft Mit Kleinen Fehlern
83-10-09219-9
dla młodzieży, spadek
Katarzyna

Elizabeth Hofer ma w swoim dorobku pisarskim wiele słuchowisk radiowych i opowiadań. Jest także autorką trzech powieści, których akcja toczy się zawsze w jej mieście rodzinnym, Wiedniu. Jedną z nich, pogodną i czysto rozrywkową, przedstawiamy naszym czytelnikom. Jeśli kłopoty szesnastoletniej Stefanie i całą aferę ze spadkiem potraktujemy z przymrużeniem oka, lektura może być niezłą zabawą.

[Nasza Księgarnia, 1988]

mila1982 | 2013-12-30
Przeczytana: 28 grudnia 2013

Bardzo dobra książka dla nastolatków, coś w rodzaju wakacji z duchami. Ksiązka ciepła, z wojennym wątkiem. Pisarka jest autorką słuchowisk i w trakcie czytania czuć szybkość akcji, charakterystyczną dla opowieści mówionych. Bardzo szybko się czyta.

nulla | 2016-03-25
Bettina | 2015-06-03