zmiana i kontynuacja Polityka europejska wybranych państw Unii Europejskiej

Wydawnictwo: Polski Instytut Spraw Międzynarodowych
biznes, finanse

Niniejszy tom opracowań został pomyślany jako komparatywne omówienie polityki europejskiej wybranych państw Unii Europejskiej. (...) Pytanie badawcze, jakie postawili autorzy opracowań zawartych w niniejszym tomie, było następujące: czy istotna zmiana na krajowej scenie politycznej w państwach będących obecnie członkami Unii Europejskiej prowadzi do znaczącej zmiany kursu danego kraju w jego relacjach w ramach UEa Czy zmiana polityki wewnętrznej prowadzi do zmian polityki europejskieja

magdad | 2013-01-30
Na półkach