Adaptacja nowego pracownika do pracy w przedsiębiorstwie

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
biznes, finanse

Książka podejmuje temat adaptacji nowego pracownika do pracy w przedsiębiorstwie, będący jednym z trudniejszych zagadnień społecznych. Ten złożony problem ekonomiczny, socjologiczny i psychologiczny występuje w różnym natężeniu w każdym przedsiębiorstwie, które zatrudnia nowych pracowników. Pisząc o adaptacji społeczno-zawodowej, autorka ma na myśli takie procesy przystosowawcze, które w umiejętny sposób pozwolą wprowadzić nowego pracownika w życie przedsiębiorstwa, dając mu poczucie sensu, zado

Ania | 2015-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2015