Raje podatkowe- raport specjalny

83-89812-61-4
podatki
biznes, finanse
Ramia

Unikalny raport nt. rajów podatkowych, przygotowany przez człowieka, który od lat zajmuje się zawodowo omijaniem raf systemów podatkowych Zachodu i USA, chroniąc ciężko zarobione pieniądze przedsiębiorców przed chciwością i zachłannością fiskusa. Wszak jest rzeczą oczywistą, że złotowka, dolar czy funt w kieszeni prywatnej przynosi znacznie więcej korzyści społecznych niż wtedy, gdy znajdzie...

Wszak jest rzeczą oczywistą, że złotowka, dolar czy funt w kieszeni prywatnej przynosi znacznie więcej korzyści społecznych niż wtedy, gdy znajdzie się w skarbie państwa.

To przewodnik dla osób i firm, które cenią swoje pieniądze oraz pragną lokować je efektywnie, ale zgodnie z prawem. Są tu najważniejsze informacje o rajach podatkowych, ich zaletach, problemach i obecnym statusie.

źródło opisu: http://www.fijor.com/2009/11/25/raje-podatkowe-raport-specjalny/

NETTI | 2013-03-24