Żaba, pozbieraj się

Wydawnictwo: Zielona Sowa
83-7220-352-0

Inne wydania

Co obłędnego może się zdarzyć Tomkowi Żabnemu w przeciągu siedmiu kwietniowych dni? Bardzo wiele! Kłótnia z dziewczyną, rozstrzygnięcia koleżeńskich porachunków, zagadkowe śledztwo w sprawie kradzieży pieniędzy... Ale to nie wszystko - są jeszcze tajemnicze okulary, przez które świat wygląda inaczej, oraz obca cywilizacja, przed której sądem trzeba stanąć, a tam rządzą Prawa Galaktyki.

źródło opisu: http://www.empik.com/zaba-pozbieraj-sie-niziurski-...(?)

MacG | 2011-09-09

Kolejny przebój Niziurskiego - sci-fi plus motyw kryminalny plus zwykłe szkolne życie - czytam z pasją po dziś dzień. :)

ryszpak | 2016-01-03
Przeczytana: 2002 rok

Luźna kontynuacja "Szkolnego ludu...".

Jakub | 2012-11-04

Bardzo ciekawa książka,akcja dzieje się szybko i wciąga.

lien | 2012-08-24

książka mojego dzieciństwa :), polecam ją każdemu współczesnemu dzieciakowi ery internetu do przeczytania jej i zobaczenia jak się kiedyś pisało

Bardzo ciekawa i humorystyczna książka. Polecam.

anuszka | 2015-08-27
Przeczytana: sierpień 2015

Przyjemnie było wrócić do podstawówki, w którą to podróż zabrała mnie ta książka. Pamiętam że mając naście lat uwielbiałam książki Niziurskiego i miło mi było do tych czasów powrócić. Książkę kupiłam z myślą o moim synu, ale nie mogłam się powstrzymać aby też jej nie połknąć. Świetnie napisana powieść dla młodzieży.

Barbara | 2016-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2016