Okładka książki Żaba, pozbieraj się

Zielona Sowa
83-7220-352-0
typ
papier
6.72 (106 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Co obłędnego może się zdarzyć Tomkowi Żabnemu w przeciągu siedmiu kwietniowych dni? Bardzo wiele! Kłótnia z dziewczyną, rozstrzygnięcia koleżeńskich porachunków, zagadkowe śledztwo w sprawie kradzieży pieniędzy... Ale to nie wszystko - są jeszcze tajemnicze okulary, przez które świat wygląda inaczej, oraz obca cywilizacja, przed której sądem trzeba stanąć, a tam rządzą Prawa Galaktyki.

źródło opisu: http://www.empik.com/zaba-pozbieraj-sie-niziurski-...(?)

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
MacG | 2011-09-09

Kolejny przebój Niziurskiego - sci-fi plus motyw kryminalny plus zwykłe szkolne życie - czytam z pasją po dziś dzień. :)

Jakub | 2012-11-04

Bardzo ciekawa książka,akcja dzieje się szybko i wciąga.

lien | 2012-08-24

książka mojego dzieciństwa :), polecam ją każdemu współczesnemu dzieciakowi ery internetu do przeczytania jej i zobaczenia jak się kiedyś pisało

Artur | 2013-05-26

Bardzo ciekawa i humorystyczna książka. Polecam.

Aleksander | 2014-06-29

161. rocznica
  • Marina Mayoral
    72. rocznica
    urodzin
    A tata wyjął z plecaka książkę i rzekł:
    - Poznacie tam na pewno wielu przyjaciół, ale i tak chciałbym wam to dać, bo przecież wiecie, że książka jest...
    - Przyjacielem na całe życie! - wyrecytowały chórem dziewczynki.
  • Scott Spencer
    69. rocznica
    urodzin
    Listy były jedynym namacalnym dowodem, dowodem tego, że kiedyś skrzydła wyrastały mi z serca. Znałem inny świat, świat, który nie ma nazwy. Bo takie słowa jak oczarowanie czy rozkosz są zbyt proste, zbyt banalne, nie potrafią go określić. Nic o tym wiecie nie mogę powiedzieć oprócz tego, że go znałe... pokaż więcej
  • Victoria Holt
    108. rocznica
    urodzin
    ...życie bywa najeżone pułapkami, ale gdy ktoś ich bez przerwy wypatruje, może przeoczyć błogosławieństwa, jakich los także nam nie skąpi.
  • Edgar Rice Burroughs
    139. rocznica
  • Timothy Zahn
    63. rocznica
    urodzin
    Wzruszyła ramionami, a jej ognistorude włosy zamigotały w blasku światła.
  • Andriej Płatonow
    115. rocznica
    urodzin
    Woszczew (...) położył się na brzuchu by usnąć i rozstać się ze sobą samym. Ale sen wymaga umysłu spokojnego, ufnego w życie, zdolnego wybaczyć przeżyty ból.
  • A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada
    118. rocznica
    urodzin
    Ode Mnie, który przebywam w każdym sercu, pochodzi pamięć, wiedza i zapomnienie.
  • François Mauriac
    44. rocznica
    śmierci
    (...) jest taki rodzaj głupoty wobec którego czuję się zupełnie bezsilny. Można bez trudu dotrzeć do ludzkiej duszy przez zbrodnię, poprzez najsmutniejsze występki, ale nie można się przedrzeć przez pospolitość.

Znajdź nas na Facebooku