Słynne kobiety: od królowej Hatszepsut do księżnej Diany

Grandes femmes de l'histoire
83-7311-324-X
kobiety, sławne, biografie
alex2586

Sylwetki ponad 100 najsłynniejszych kobiet świata - od królowej faraona Hatszepsut, królowej Kleopatry, świętej Jadwigi, Joanny DArc, cesarzowej Sissi po Eleonorę Duse, Marię Skłodowską-Curie, Coco Chanel, Edytę Stein, Marilyn Monroe, księżnę Dianę. Wszystkie te kobiety - królowe, święte, uczone, aktorki, pisarki - odgrywały dużą rolę w czasach, w których przyszło im żyć i wyraźnie zaznaczyły...

Wszystkie te kobiety - królowe, święte, uczone, aktorki, pisarki - odgrywały dużą rolę w czasach, w których przyszło im żyć i wyraźnie zaznaczyły swoją obecność w kulturze, polityce, nauce.

AnQ | 2013-07-19

Szczerze mówiąc, spodziewałam się czegoś innego. Jednak nie mówię, że książka jest zła. Może być, ale szału nie ma;)

Sebastian Kotlarz | 2016-08-24

Pozycja przeznaczona dla bardzo szerokiego grona czytelniczek i czytelników. Może być.

Grażyna | 2016-09-22
Przeczytana: 22 września 2016