Threepenny Memoir: The Lives of a Libertine

978-0-00-739376-3
Muzyka, biografia, Anglia
angielski
Nat

The autobiography of Carl Barât, the frontman of The Libertines and Dirty Pretty Things.

Nat | 2010-10-27
Przeczytana: 26 października 2010

Carl Barat, byly piosenkarz i gitarzysta The Libertines i Dirty Pretty Things, napisal autobiografie. Nie jest typowa biografia, co mnie osobiscie bardzo sie podobalo, bo Carl Barat nie jest typowym czlowiekiem. Pisze z rozbrajajaca szczeroscia o swoich problemach z przyjacielem Peterem Doherty, dlaczego jego zespoly sie rozpadly, o zyciu na trasie, o swoim zyciu generalnie - robiac to swietnie.
Widac od razu, ze ma talent do pisania nie tylko piosenki, ale tez i ksiazki.
Na pewno warto ja przeczytac, zwlaszcza, jesli interesujesz sie brytyjska scena rockowa, albo sluchales/as kiedys The Libertines itp.
Polecam!

Natalia | 2015-11-30