Firmowa strona WWW. Idee, strategia, realizacja

978-83-246-2517-8
biznes, www, internet, projektowanie
biznes, finanse
Adam

W książce "Firmowa strona WWW. Idee, strategia, realizacja" znajdziesz wszystko to, czego zabrakło w innych publikacjach dotyczących projektowania serwisów internetowych. Ideą jej autora było pokazanie całego procesu powstawania witryny: od wyznaczenia strategii, przez określenie profilu użytkowników, wybór najlepszej technologii, właściwe dokumentowanie działań, aż po aspekty prawne. Paweł Frankowski nie ograniczał się przy tym do omówienia określonego rodzaju strony, dlatego też poradnik ten możesz wykorzystać przy tworzeniu wszelkich projektów: blogów i stron firmowych, serwisów społecznościowych, forów i sklepów internetowych, stron produktów i innych.

Krzysiek | 2014-01-18
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich nowicjuszy, którzy chcą stworzyć ciekawy, firmowy serwis www. Polecam szczególnie początkującym bo jest to typowe kompendium wiedzy na ten temat. Zaawansowanym raczej się nie przyda.

Wrona | 2015-05-15
Przeczytana: 10 stycznia 2014

Kupiona ponad rok temu, ale nadal służy pomocą w mojej firmie.

Adam | 2010-10-28

Ciekawa książka, jakiej zdecydowanie brakowało na rynku. Jej ogromnym atutem jest bardzo "życiowe" podejście autora do tematu.
Pozycja ta jest napisana prostym językiem, dzięki czemu nadaje się zarówno dla ludzi tworzących strony www, jak i dla zleceniodawców chcących dowiedzieć się jak profesjonalnie podejść do rozmów z ludźmi mającymi stworzyć wymarzony serwis.

nrm | 2011-05-08

Bardzo ciekawa książka, może bardziej pod klienta, ale dzięki temu jest co cytować i im pokazywać, poza tym ma bardzo interesujący rozdział prawny: od umów poprzez GIODO, kończąc na prawie autorskim i ochronie znaków. Słowem dobrze wydana kasa, polecam.

Adam | 2014-06-29
Przeczytana: 27 grudnia 2015