Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

Plansze Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne podzielone są na sześć rozdziałów: SYSTEM PROCEDURY ADMINISTRACYJNEJ prezentuje:* podział procedury administracyjnej ze względu na rodzaje podmiotów prowadzących postępowanie,* rodzaje procedury administracyjnej wyodrębnione w oparciu o kryteria funkcjonalne i przedmiotowe, OGóLNE POSTęPOWANIE ADMINISTRACYJNE obejmuje omówienie: * zakresu przedmiotowego i podmiotowego oraz funkcji ogólnego postępowania administracyjnego,* przebiegu ogó