Korespondencja w firmie

Wydawnictwo: Poltext
biznes, finanse

Przykłady korespondencji w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim. Omówienie dokumentów obowiązujących przy podejmowaniu pracy w Unii Europejskiej. zasady biurowe kreujące dobry wizerunek firmy. Tworząc dokumenty od pustej kartki, często zastanawiamy się, jaki dobrać format, jak umiejętnie sformować treść i jak rozmieścić ją na dokumencie drukowanym bądź w e-mailu. Halina Füchsel proponuje sprawdzone wzory i zasady stosowane przez profesjonalistów. Korespondencja w firmie to najlepsze praktyki tworzenia dokumentacji handlowej, osobowej i zarządzającej. To książka, którą warto mieć pod ręką w każdej firmie. Jest kierowana przede wszystkim do przedsiębiorców, menedżerów i osób pełniących funkcje sekretarskie, a także studentów szkół administracyjnych i biznesu. Halina Füchsel od wielu lat wykłada takie przedmioty, jak organizacja i technika pracy biurowej, kultura zawodu, etyka zawodowa, biurowość i korespondencja. Jest konsultantką w publikacjach specjalistycznych. Prowadzi szkolenia dotyczące organizacji i funkcjonowania biura. Ma tytuł doktora nauk ekonomicznych w zakresie organizacji i zarządzania. Jest absolwentką Państwowego Studium Stenotypii i Języków Obcych w Warszawie (znanego jako Ogrodowa ). Ukończyła Studium Pedagogiczne, a następnie Wydział Prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego. uzyskała II stopień specjalizacji w zakresie przedmiotów ekonomicznych oraz stopień nauczyciela dyplomowanego. W 1994 r. była inicjatorką utworzenia w Polsce filii Europejskiego Stowarzyszenia Sekretarek i Asystentek (European Management Assistants).

źródło opisu: Wydawnictwo Poltext, 2009

źródło okładki: http://www.poltext.pl/