Ucieczka z wyspy przeklętej. Zdrada

Tłumaczenie: Magdalena Lohman
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ucieczka z wyspy przeklętej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Akapit
Escape from Lost Island 3. Mutiny!
838571524X
powieść przygodowa
przygodowa
Iselin

Kolejna (to już trzecia) powieść z serii "Ucieczka z wyspy przeklętej". W tej części poznamy dalsze przygody młodych rozbitków z wysp Apokalipsy i ich prześladowców (skazańców,, biorących niegdyś udział w nieudanym projekcie "Prometeusz" odbywającym się właśnie na tej wyspie). Przewodnim tematem przygód bohaterów, jak wskazuje tytuł, jest zdrada jednego z nich (Vinniego)i przyłączenie się do...

Kolejna (to już trzecia) powieść z serii "Ucieczka z wyspy przeklętej".

W tej części poznamy dalsze przygody młodych rozbitków z wysp Apokalipsy i ich prześladowców (skazańców,, biorących niegdyś udział w nieudanym projekcie "Prometeusz" odbywającym się właśnie na tej wyspie). Przewodnim tematem przygód bohaterów, jak wskazuje tytuł, jest zdrada jednego z nich (Vinniego)i przyłączenie się do bandy więźniów.

Vinni, targany sprzecznymi uczuciami, staje teraz oko w oko ze swoimi dawnymi przyjaciółmi. Tymczasem porucznik Branch Colgan na własną rękę podejmuje poszukiwania chłopców, a pomaga mu w tym ojciec jednego z nich - sir Charles Bookman. Jednocześnie na wyspie pojawia się doktor Cyrus Albright, autor projektu "Prometeusz". Lecz czy można mieć zaufanie do obłąkanego naukowca?

arai | 2017-09-14
Na półkach: 2017, Przeczytane, Posiadam