zasady BHP w praktyce

Wydawnictwo: Forum Doradców Podatkowych
biznes, finanse

* Co zrobić, aby zapewnić pracownikom bezpieczeństwoa * Jak zorganizować stanowisko pracya * Odpowiedzialność pracodawcy * Szkolenia bhp kiedy i dla kogoa * Procedura podstępowania w razie wypadku przy pracy * Jak przeprowadzić ocenę ryzyka zawodowegoa Książka w sposób praktyczny i usystematyzowany przedstawia obowiązki pracodawcy względem pracowników oraz urzędów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki tej lekturze z łatwością uda się sprostać wymaganiom prawnym, począwszy m.in. od ochrony zdrowia pracowników, organizowania pomieszczeń i poszczególnych stanowisk pracy, poprzez ocenę i dokumentację ryzyka zawodowego, aż do postępowania w razie wypadku lub podejrzenia choroby zawodowej. Obowiązki pracodawcy w zakresie bhp regulują liczne akty prawne, a dzięki tej pozycji wszystko znalazło się w jednym miejscu. W książce znajdują się również wzory dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji poszczególnych zadań. Okładka: miękka, Rok wydania: 2009,