Zaczęło się w Monte Carlo

Tłumaczenie: Joanna Nałęcz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kalifornijska noc". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
It All Began In Monte Carlo
miłość, uczucia
Lucy

Szczęśliwe pary są nudne. Tak mówią, ale Sunny ma już dość atrakcji, jakich dostarcza jej narzeczony Mac Reilly, prywatny detektyw z Kalifornii. Teraz po raz kolejny odłożył ich ślub dla ważnego zlecenia. Sunny postanawia dać mu nauczkę i... leci do Paryża. Jak wiadomo, nie ma nic lepszego na sercowe kłopoty niż to bajkowe miasto. Zwłaszcza jeśli poznasz księcia z bajki i wyruszysz z nim w romantyczną podróż do Monte Carlo. Ale tam bajka się kończy. A Mac będzie musiał nie tylko odnaleźć Sunny i uratować ją przed niebezpieczeństwem, ale i przekonać, że jest dla niego najważniejsza...

źródło opisu: okładka

magdaleks | 2018-05-17
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 16 maja 2018

Z tego co się orientuje to kolejne przygody paczki znajomych.Ja trafiłam na "Zaczęło się w Monte Carlo" zupełnie przypadkiem. Da się wdrożyć w sagę bez czytania innych części. Książka ta to romans z dawką kryminału i przygód. Dla mnie trochę za banalne i okropnie nierealne. Bohaterzy przeskakują pomiędzy miastami na świecie jak w kapsule czasu. Ale powiem, że historia nieoklepana. Może jednak warto się skusić.

betina360 | 2015-02-17
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 17 lutego 2015

Monte Carlo miasto zakochanych a moze cos wiecej. Mac prywatny dedektyw i jego narzeczona Sunny wlasnie tam poznaja sie jeszcze bardziej. Sporo sie tu dzieje sa i kradzieze diamentow morderstwa i szantaze. Jednym slowem ksiazka wciaga i super sie ja czyta.

Karolina | 2013-07-22
Na półkach: Przeczytane, 2013 rok
Przeczytana: 22 lipca 2013

Książka średnia.. Niektóre sytuacje ciekawe i zabawne, niektóre niezbyt..
Najbardziej w tym wszystkim podobała mi się postać Kitty i jej intrygi:)
Książkę szybko sie czytało

mrs_actually | 2014-09-06
Przeczytana: 05 września 2014

Na pewno czyta się szybko, ułatwiały to krótkie rozdziały. Jeśli chodzi o samą fabułę, to mam mieszane uczucia... Ta książka jest po prostu przesłodzona. Rozumiem, że autorka chciała pokazać, jaka to miłość jest ważna dla bohaterów, ale w pewnym momencie stało się to mocno przesadzone. Czytając miałam wrażenie, że z całkiem dobrego pomysłu na kryminał wyszła papka taniego romansu z odrobiną zabójstw i intryg. Na pewno nie polecam facetom oraz tym, którzy szukają czegoś niezwykłego, jest to raczej kobieca książka na samotne wieczory.

książek: 1934

Piękne kobiety, bogaci mężczyźni, najwspanialsze miejsca na ziemi, a to wszystko przyprawione szczyptą zła najgorszego gatunku. Literatura typowo kobieca - miłosna historia Sunny i Mac'a, metamorfoza biednej Pru, szantażowany Eddie, raj na ziemi byłej gwiazdy filmowej Allie - wciągają i dają się polubić, choć historia typowo bajkowa, bez grama realizmu. Mimo tego przyjemna książka. 3 tom cyklu kalifornijska noc.

Gosia9101 | 2013-09-21

Uwielbaim te książki Elizabeth Adler, kóre opisują przygody Sunny i Maca:) No i jestem ciekawa w końcu się pobiorą i kiedy Tesoro, przestanie bronić Sunny przed ukochanym;D

nadzieja | 2013-12-19
Przeczytana: 18 grudnia 2013

Lekka i przyjemna pozycja na wieczór, kiedy za oknem mróz.
Nie oczarowuje, nie pozostaje w pamięci na dłużej, ale to nie był czas stracony.

torebka | 2013-04-29
Przeczytana: październik 2011

Szybka akcja, wciąga jak wszystkie jej książki.

Emilka806 | 2017-02-01

Ciepła i lekka książka