Pod słońcem Saint-Tropez

Tłumaczenie: Agata Kowalczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko Dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
There's something about St. Tropez
978-83-241-3513-4
Adler, romans, St.Tropez
Lucy

„Słoneczne tarasy, wykładany mozaiką basen, dziedziniec z arkadami i drzewskami oliwnymi, ogród z widokiem na morze..." Czy można oprzeć się takiej pokusie? Mac Reilly, prywatny detektyw z Kalifornii, i jego narzeczona sunny wynajmują uroczą willę na francuskiej Riwierze. Na miejscu okazuje się, że... nie oni jedni. Autor ogłoszenia wynajął dom kilku osobom jednocześnie i zniknął. Wizja...

Mac Reilly, prywatny detektyw z Kalifornii, i jego narzeczona sunny wynajmują uroczą willę na francuskiej Riwierze. Na miejscu okazuje się, że... nie oni jedni. Autor ogłoszenia wynajął dom kilku osobom jednocześnie i zniknął. Wizja romantycznych wakacji rozpływa się, a Mac i Sunny oddalają się od siebie, gdy każde z nich na własną rękę zaczyna odkrywać sekrety starej willi: te sprzed lat - malownicze i dramatyczne, i te z wczoraj - ponure i niebezpieczne.

eduko7 | 2014-08-08
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2012
Przeczytana: 22 sierpnia 2012

Mac i Sunny na urlopie? Czy rzeczywiście zdołają nacieszyć się sobą?
Kolejna opowieść o perypetiach (nie tylko) miłosnych sympatycznej pary.
Tradycyjnie urzekają piękne opisy, a przygody bohaterów, umiejętne połączenie romansu z kryminałem sprawiają, że trudno nudzić się przy tej lekturze.

Justyna Antoniewicz | 2015-05-12
Przeczytana: 12 maja 2015

Młodzi narzeczeni spędzają cudowne wakacje na pięknej francuskiej Riwierze, słoneczne tarasy,,,przepiękne lazurowe wybrzeże, uroczy widok na morze z balkonu, krajobrazy fantastyczne po prostu bajka. Klimat cudny
bardzo fajny romans, zrelaksował mnie czytało się super.
Pełen intryg,tajemnic takie książki lubię czytać wciągają mnie na maksa, zachęcają do przeczytania dostarczył mi emocji,napięcia doskonałego,trochę kryminału i zagadek.
Lekka, przyjemna lektura na miłe popołudnie z pyszną kawą!!!!

Basiek | 2014-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2014

Piękne krajobrazy, miłość i kryminalna zagadka to podstawowe wątki tej historii. Jak dostałam tą książkę do przeczytania to stwierdziłam, że będzie to nudne romansidło... a czy takie było? Według mnie nie, ale może to dlatego, że krajobrazy przedstawione w tej książce były przepiękne. Uważam, ze to jest książka idealna na letnie dni na plaży lub w ogrodzie. Czyta się to książkę w zastraszająco szybko. Polecam wszystkim to książkę.

Marianna | 2016-05-09
Przeczytana: marzec 2014

Bardzo lubię styl Elizabeth Adler, zwłaszcza że jej powieści łączą w sobie elementy romansu i kryminału/thrillera w jednym, i dzieją się w pięknych zakątkach świata. Czyta się szybko, polecam. Idealna lektura do odprężenia.
Uwaga, wciąga! ;)

kasiakos | 2014-01-14
Przeczytana: 2013 rok

bardzo fajna, lekka lektura na wakacje..a w niej miłość, przyjaźń,książka ma w sobie troszeczkę z kryminału, romansu, tradycyjnie muszą być zwierzaki ....no i oczywiście happy end, polecam)))

keytea | 2015-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2015

Wszystkie ksiazki tej autorki sa tak glupie czy tylko ta jedna?

torebka | 2013-04-29
Przeczytana: październik 2012

Romans z akcja kryminalną w tle. Dobrze sie czyta!! Wciąga

Lucy78 | 2015-09-06

z przyjemnością ją przeczytałam zakończenie mnie mile zaskoczyło

żabka | 2011-10-03
Przeczytana: wrzesień 2011

Nie do końca mi się podobała ta książka. Była taka nijaka. Niestety nie zachwyciła mnie, a wręcz przeciwnie rozczarowała. Spodziewałam się czegoś lepszego.

Gosia9101 | 2013-09-17

Powiem jedno: Uwielbiam Maca i Sunny:)) Świetna książka