Tajemnica świadomości: Ciało i emocje współtworzą świadomość

Tłumaczenie: Maciej Karpiński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nowe Horyzonty". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
The Feeling of What Happens
83-7301-001-7
świadomość, emocje, psychologia
popularnonaukowa
Lil

Autor wiedzie czytelnika na front działań mózgu: ku tajemnicy świadomości. Jak to się dzieje, że wiemy? Jak to się dzieje, że nasz świadomy umysł ma poczucie ja. Te właśnie pytania rozważa w niniejszej publikacji. Zdecydowanie odchodząc od obecnych poglądów na naturę świadomości, pokazuje, w jaki sposób staje się ona kluczem do poznania życia, naszą przepustką do doświadczeń, które czynią nas ludźmi.

aliction | 2015-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2015