Karuzela

Wydawnictwo: Libros, Świat Książki
The Carousel
83-7227-600-5
manipadme

Greyowie od kilku pokoleń odgrywali dominującą rolę w życiu miasta Scythia. Oliver Grey, niezwykle szanowany patriarcha rodu, zdecydował się wycofać z interesów i przekuć firmę Grey`s Foods w ręce swoich dwóch synów i siostrzeńca Dana. Niestety, rodzinnej firmie, od której pomyślności zależy też los wielu mieszkańców miasta, zagraża wewnętrzny rozłam. Na światło dzienne wychodzi bowiem ponury proceder uprawiany przez uroczego starszego pana. Ujawnienie tajemnicy z nieodległej przeszłości wywołuje lawinę dramatycznych wydarzeń.

wiejskifilozof | 2015-05-19

Kto ? Jaka Belva Plain ? Któż to jest ? Zadałem sobie pytanie, podczas pobytu w bibliotece.Biorę książkę i zerkam co jest z tyłu co tam jest napisane.
Rodzina Greyów,cóż taka mini saga rodzina.Dobra co ja pisze,taka maciupeńka saga rodzina.
Bogata familia,pieniądze wpływy.Dla mnie żadne literackie dzieło sztuki.
Ot dobra książka, na zwykłe przeczytanie.

Jolka | 2014-06-23

Książka z tajemnicą,o której współcześnie coraz głośniej w niektórych sferach...Jak dla mnie nieoczekiwane zakończenie.
Greyowie od kilku pokoleń odgrywali dominującą rolę w życiu miasta Scythia.Niestety, rodzinnej firmie, od której pomyślności zależy też los wielu mieszkańców miasta, zagraża wewnętrzny rozłam. Na światło dzienne wychodzi bowiem ponury proceder uprawiany przez uroczego starszego pana.

Milena | 2014-08-21
Przeczytana: 20 sierpnia 2014

Bardzo dobra książka! Bardzo dobrze napisana! Bardzo dobrze i szybko się czyta!:) 3xbd! Opis z tyłu książki nie powala,wzięłam tą książke z półki siostrzenicy,bo akurat nie miałam nic innego do czytania! Książka mnie pochłonęła! Tajemnica do rozwiązania...dość ciekawa! Nie mogłam się oderwać! Faktycznie,jak Ktoś wcześniej napisał-książka przypomina telenowele. Już w połowie książki zaczęłam się domyślać kto jest winny (opis książki nieco zdradza),to jednak zakończenie mnie zaskoczyło! Fajna książka do poczytania,wciąga! Polecam

MacHor | 2014-01-06
Przeczytana: 05 stycznia 2014

Jeśli ktoś kocha telenowele to będzie zachwycony. Książka przypomina nieco mały wycinek z kultowego serialu ,,Dynastia''. Nie jest ani dobra, ani zła ot dolne rejony stanów średnich. Naprawdę ciekawa robi się dopiero pod sam koniec.

Angelika | 2012-04-06
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 05 kwietnia 2012

Książka bardzo wciągająca. Zwłaszcza od połowy - preczytałam jednym tchem, praktycznie przez jeden wieczór ;)

manipadme | 2010-10-20

Karuzela bez wątpienia ma coś w sobie. Należy do książek, które czyta się jednym tchem.

kebriens | 2012-03-27

nie mogłam oderwać sikę od tej książki, wciągnęła mnie strasznie

Justyna | 2016-01-07
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane