Po prostu jakość

Wydawnictwo: Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne
biznes, finanse

Podręcznik adresowany jest do osób, które interesują się zarządzaniem jakością. Autor ma nadzieję, że prezentowane treści i podejście okażą się inspirujące do własnych przemyśleń na temat omawianych zagadnień. Nie ma uprzywilejowanych akrólewskicha dróg ana skrótya do jakości. Każdemu jest pisana jego własna, wynikająca z własnych doświadczeń, pozycji i stawianych sobie celów i każdy sam musi ją przejść. Autor uzna swój cel za spełniony, jeśli ta książka choć trochę w tym pomoże.

AltEquals | 2013-12-28
Mateusz | 2016-10-30