Angel Sanctuary - 10

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Angel Sanctuary (tom 10)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Tenshi Kinryōku
komiksy
phy_

Dzięki poświęceniu Kato, Setsunie udaje się przedrzeć przez wrota niebios i dostać do boskiego świata Acilut. Wiedziony przez wspomnienia swego dawnego wcielenia, dociera do boskiego ogrodu, w którym więziona była niegdyś Alexiel. Tam jednak czeka go spotkanie z Rocielem i Lucyferem. Jak zakończy się ta konfrontacja? Tymczasem opętana przez ducha Sandalfona Sara również udaje się do Acilut. Czy w boskiej wieży Etemenanki znajdzie odpowiedzi na pytania dręczące naszych bohaterów? Kim naprawdę jest Adam Kadmon? Jaką tajemnicę skrywa twórca?

Przed wami zakończenie historii o miłości, która przekroczyła granice światów!

[J.P.Fantastica, 2009]

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2009