Angel Sanctuary - 8

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Angel Sanctuary (tom 8)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Tenshi Kinryōku
komiksy
phy_

Sevotharte za wszelką cenę stara się przyspieszyć proces Sary, sytuację komplikuje jednak przybycie Rociela oraz pewnego tajemniczego mężczyzny... Tymczasem Rafael, szantażowany przez Seviego, zmuszony jest podać Sarze eliksir odbierający głos. Co zrobi Setsuna, któremu - dzięki pomocy Michaela - udaje się wreszcie dotrzeć na miejsce procesu? I co z tym wszystkim ma wspólnego przebudzenie bliźniaczego brata Metatrona!?

Przed wami spektakularny finał wydarzeń w świecie Berija!

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2009

źródło okładki: http://www.jpf.com.pl/

Mes | 2013-09-01

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ze wszystkich tomów ten pozostanie moim ulubionym. Zakochałam się w sposobie, w jaki został rozwinięty i zamknięty wątek Sevothtarte.
Jeszcze długo będę przeżywać ten tom, co rusz wracając do momentu, w którym Sandalfon mówi naszej byłej 'pani kanclerz' , że kocha ją tak, jak tylko potrafi.

Pandemonium267 | 2013-03-19
Przeczytana: 19 marca 2013

Manga cały czas trzyma poziom - akcja z tomu na tom coraz bardziej ciekawa i wciągająca, bogate tła ,postacie i każde rysunki , polecam

Setnefer | 2017-09-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga