Jak szybko nauczyć się języków obcych

Wydawnictwo: Helion
978-83-246-1563-6
Języku obce, nauka, psychologia
poradniki
Carla

Skutecznie i bezboleśnie * Sprawdzone sposoby i praktyczne wskazówki * Wykorzystanie internetu podczas nauki * Słówka, gramatyka, wymowa i pisownia Metody poparte badaniami naukowymi! Pomocnik, jakiego nie było! Niektórzy z nas błyskawicznie przyswajają sobie języki obce, a inni z jakiegoś powodu nie są w stanie opanować tej cennej umiejętności. Godzinami ślęczą nad słówkami i...

Skutecznie i bezboleśnie

* Sprawdzone sposoby i praktyczne wskazówki
* Wykorzystanie internetu podczas nauki
* Słówka, gramatyka, wymowa i pisownia

Metody poparte badaniami naukowymi! Pomocnik, jakiego nie było!
Niektórzy z nas błyskawicznie przyswajają sobie języki obce, a inni z jakiegoś powodu nie są w stanie opanować tej cennej umiejętności. Godzinami ślęczą nad słówkami i gramatyką, a osiągany efekt jest ciągle mizerny. Czy Ty również należysz do osób, dla których poznawanie nowego języka nie jest przyjemnością, ale ciężką pracą? Spieszymy Cię poinformować, że ta sytuacja zmieni się już niedługo. O co chodzi? Autorka tej książki sama jest językowym antytalentem, a jednak nauczyła się biegle władać trzema obcymi językami. Niemożliwe? Ale to fakt.

Na podstawie zdobytej wiedzy i własnych doświadczeń Martyna Jacenko stworzyła ten niezwykły podręcznik. Metody, które w nim prezentuje, poparte zostały badaniami naukowymi. Znajdziesz tu skuteczne i wypróbowane sposoby nauki i zestaw praktycznych wskazówek. Dzięki nim odzyskasz wiarę w swoje zdolności lingwistyczne. Sprawdź, jaka metoda nauki jest najodpowiedniejsza właśnie dla Ciebie. Dowiedz się, na ile sposobów objawia się Twoja inteligencja i co możesz z tym zrobić. Wykorzystaj tę wiedzę. Możesz bezboleśnie nauczyć się języka obcego. Naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie.
Dowiedz się wszystkiego na temat:

* sposobów szybkiego przyswajania wiedzy,
* skuteczności dostępnych systemów nauki języków,
* metod uczenia się nowych słówek,
* odświeżania uśpionych umiejętności,
* zapamiętywania reguł gramatycznych,
* utrwalania poprawnej wymowy,
* wykorzystywania zasobów internetu do nauki języków.

Agnieszka | 2011-11-09
Przeczytana: 2009 rok

Skuteczne porady!Polecam!

Carla | 2010-10-19
Przeczytana: 19 października 2010

Bardzo fajny poradnik dla osób mających problem z nauką języków obcych, wiele ciekawych sposobów na naukę. Jednak wiadomo żadna książka cudów nie zdziała póki sami nie zaczniemy się uczyć :)

LongWinterNights | 2011-09-28

Dużo dobrych rad, nie rozdrabnia się, konkretnie opisane sposoby praktyki.

Hanna | 2011-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2011

Książka godna polecenia wszystkim tym, którzy poszukują sensownych porad dotyczących efektywnych sposobów nauki języka. Warto jednak zaznaczyć, że autorka nie proponuje żadnych cudownych rozwiązań, cudownych metod, czy niebiańskich olśnień. Powtarza raczej to, co wiadomo już od dawna czyli, że kluczem do sukcesu jest systematyczna nauka na wielu poziomach, motywacja, różnicowanie metod i motywacja. Książka jest przyjemnie napisana i czytanie jej nie sprawia przykrości, jak to się często dzieje przy okazji czytania różnorodnych poradników. A że nie jest długa (108 str.) z czystym sumieniem polecam wszystkim zainteresowanym (zarówno jako nauczycielka języka, jak i osoba ucząca się)

moneygrabbing | 2016-04-16
kasiabobro | 2015-10-08