Błękitny Ekspres. Plan Dla Liderów Dynamicznego Wzrostu Firmy

Wydawnictwo: Replika
biznes, finanse

Ta inspirująca książka zmienia sposób myślenia o kulturze korporacyjnej, przywództwie i rozwoju. Nowatorski poradnik biznesowy przedstawiający wyjątkowy program Breakthrough, którym objęto tysiące pracowników takich firm, jak Procter& Gamble, Nike, Visa, PepsiCo, Wrigley i British Airways. Błękitny Ekspres przedstawia pasjonujące przykłady rozwoju firm, w których z powodzeniem wykorzystano nowatorskie metody zarządzania poprzez inspirację i pracę zespołową. Program Breakthrough oparto na prostym założeniu: Aby zapewnić firmie dynamiczny wzrost, trzeba stworzyć odpowiednich ludzi. Bart Sayle i Surinder Kumar przekonują, iż zamiast odgórnie narzucać nowe strategie, trzeba skoncentrować się na inspirowaniu postaw kreatywnych już od najniższych poziomów organizacji. Należy zaangażować wszystkich do realizacji wspólnego celu oraz odpowiednio pokierować potencjałem całego zespołu.

matt | 2016-05-02
Mariusz Protaczyk | 2016-01-17