Szmaragdowy deszcz

Tłumaczenie: Sylwia Twardo
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Sprzed Lat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Emerald rain
romans
Wanda

Nicholas Drake spotkał Ellie Sinclair na sali sądowej i od razu się nią zachwycił, nie wiedząc, kim jest ta urodziwa dziewczyna o szmaragdowych oczach i jasnych włosach. Także Ellie zwróciła na niego uwagę, na moment zapominając, jaką rolę Nicholas odegrał w dopiero co zakończonej sprawie, która i jej w pewien sposób dotyczyła. Pokochali się od pierwszego wejrzenia, ale nad ich miłością ciążyła ponura przeszłość, która zdecydowała o losach najbliższych. Ellie nie odważyła się wyznać Nicholasowi prawdy o sobie i odrzuciła jego miłość. Dopiero gdy znalazła się od krok od śmierci, Nicholas zrozumiał motywy jej postępowania i wszystko jej wybaczył.

Aleksandra Mach | 2012-10-15

Można się na prawdę zaczytać, wątek jest zawiły i wciągający. Szczególnie dla lubiących romanse.

jasnastrona | 2012-03-26
Przeczytana: 1999 rok