Wszystko dla potworów

Tłumaczenie: Ewa Wende
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Srebrna Seria". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Au Bonheur des Ogres
83-7082-283-5
Lil

Beniamin Malaussene jest bratem doskonałym - by utrzymać liczne rodzeństwo porzucone przez frywolną mamę, pracuje w domu towarowym na stanowisku... kozła ofiarnego. Z pokorą i głębokim żalem przyjmuje na siebie wszelkie winy producentów. Ale oto na kolejnych stanowiskach wybuchają bomby, zawsze tuż po przejściu lub na oczach Beniamina, który nie przypuszcza, w jak makabrycznej grze został kozłem ofiarnym.

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 1994

jonek17 | 2016-10-31