Młodzież wobec samobójstwa. Skrócona wersja pracy magisterskiej pt: 'Postawy młodzieży szkół średnich wobec samobójstwa'

Wydawnictwo: Michael
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-86906-54-5
Róża_Bzowa

Mirosław Zalewski | 2012-11-18

Trzeba pamiętać o tym, że książka jest zmodyfikowaną wersją pracy magisterskiej autora. Z pewnością spełnia wszystkie wymogi stawiane wobec tego typu prac, można więc ją z powodzeniem stosować jako punkt odniesienia. Jeżeli jesteś studentem nauk społecznych i nie masz pojęcia, jak ugryźć swoją pracę magisterską — pozycja obowiązkowa.

Niestety, książka prezentuje niższy niż przeciętny poziom opracowania typograficznego, na co należy przymknąć oko.

Misieńka | 2013-12-29
Przeczytana: 2000 rok