Heartbreaker
romans
Lucy

Znana prezenterka telewizyjna Lynn Nelson jest tak zapracowana, że coraz trudniej przychodzi jej się porozumieć z dorastająca córką Rory. Postanawia wraz z dziewczynką wziąć udział w wakacyjnej wędrówce przez dzikie tereny stanu Utah. Okazuje się, że czyhają tam na nią znacznie większe niebezpieczeństwa niż życie w ekstremalnych warunkach i dąsy przemądrzałej nastolatki.Wkrótce po rozpoczęciu wycieczki Lynn i Rory ulegają groźnemu wypadkowi; na ratunek śpieszy im szef wyprawy, niebieskooki kowboj Jess Feldman. Los wystawia całą trójkę na ciężkie próby: uciekają przed bandą morderców, walczą o przetrwanie w zatopionej kopalni i zmagają się z sektą fanatyków pragnących zniszczyć świat.

W napiętej atmosferze zagrożenia miedzy Lynn i Jessem rodzi się gorące uczucie, które zniewala kobietę i mężczyznę balansujących na granicy życia i śmierci.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

AnnaMaria | 2016-01-21
Na półkach: Kobiece, Przeczytane

Bardzo wciągająca lektura. Bohaterka, dojrzała, miastowa paniusia, która pół życia poświęciła na robienie kariery i nie potrafi dogadać się z córką, jest wciągnięta w wir niesamowitej i przerażającej historii. Nagle musi zacząć walczyć o życie swoje i swojego dziecka, a mężczyzna, którym gardziła i myślała o nim jak najgorzej, nagle okazuje się być jej wybawcą, człowiekiem godnym zaufania i miłości. Książka bardzo wciągająca. To romans, thiller i kryminał w jednym.

bassienkaw | 2014-02-05
Przeczytana: 03 lutego 2014

Gdybym wcześniej nie przeczytała o tej książce, ani nie czytała innej książki tej autorki... raczej bym po nią w bibliotece nie sięgnęła. Tytuł by mnie odrzucił. Zresztą średnio spójny jest z treścią moim zdaniem.
Thriller, który całkiem dobrze się czyta. Lektura, którą dość szybko się pochłania.

Sally_B | 2016-10-02
Przeczytana: 2011 rok