The Midnight Hour
literatura amerykańska
Lucy

Grace Hart ma wszystko, czego może potrzebować do szczęścia współczesna kobieta: wykształcenie, wymarzoną pracę, komfortowy dom. Ma też inteligentną i piękną córkę. I to właśnie ona, ukochana Jessica, staje się problemem - po zmianie szkoły zaczyna buntować się, znikać z domu; którejś nocy wraca pod eskortą policji, przyłapana na kupowaniu narkotyków. Grace, przerażona powtarzającymi się włamaniami do domu i groźbami pod adresem córki, prosi o policyjną ochronę i jako sędzia otrzymuje ją bez problemu. Prowadzący śledztwo detektyw angażuje się w nie ze zdumiewającym zapałem, ale też rychło okazuje się, że kieruje nim nie tyle poczucie obowiązku, ile uczucie do pięknej sędziny. A że i jemu niczego - poza rodziną - nie brakuje, horror przemienia się w romans i nieuchronnie zaczyna zmierzać ku krwawemu wprawdzie, lecz jakże szczęśliwemu dla głównych bohaterów finałowi.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/