Na życie nigdy nie jest za późno

Tłumaczenie: Joanna Puchalska
Wydawnictwo: Libros
Life skills
Lucy

Zdawałoby się, że w życiu Julii Fairfax wszystko układa się jak najlepiej. Ma świetną i dobrze płatną pracę, jest zaręczona z bogatym biznesmenem - ich ślub ma się odbyć za dziewięć miesięcy. Jednak Julia nie czuje się szczęśliwa. Nagle uświadamia sobie bezsens dotychczasowego życia. Postanawia w końcu zrobić coś dla siebie. Porzuca posadę, zrywa z narzeczonym i zostaje kucharką na łodzi pasażerskiej kursującej z wycieczkowiczami po angielskich rzekach i kanałach. Przechodzi tam prawdziwą szkołę życia, która zupełnie ją odmienia. Jednak nadal ścigają dziewczynę cienie przeszłości - były narzeczony nie daje za wygraną, a dodatkowo pojawia się znienawidzony od dawna Fergus Grindly, za którego chce Julię wydać jej matka. Ale nie martwmy się - ta dziewczyna da sobie radę.

Martyna | 2014-08-18
Na półkach: X2014, Przeczytane, Obyczajowe
Przeczytana: 18 sierpnia 2014

Z początku nie była, aż interesująca, ale miałam nadzieję , że się rozkręci i mnie wciągnie. Niestety cały czas czytając miałam tylko nadzieję . Za nudna jak dla mnie.

ilona | 2016-10-31
Gracja123 | 2016-01-14