Fundusze UE 2007-2013 dla mikro małych i średnich firm

Wydawnictwo: Placet
biznes, finanse

Najczęściej wymienianą przez właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw przyczyną zniechęcającą do starań o pomoc jest (według badań PARP) to, że trudno uzyskać informację gdzie i o jaką pomoc można się starać , następną jest brak wiary, że się otrzyma dofinansowanie , kolejną: wymogi formalne, brak środków własnych, krótkie terminy składania wniosków, trudności z wypełnieniem wniosku i postawa urzędników . Ta książeczka ma ułatwić Misiom starania o pomoc, najbardziej zaś ma poprawić dostęp i jakość informacji . Uproszczenie procedur niestety nie jest w gestii władz wyższych. Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

eustachy | 2010-05-26