Historia kołem się toczy

Wydawnictwo: Poligraf
IronWoman

Małżeństwo Austriaczki i Polaka przechodzi długoletnią próbę przetrwania. Dwie córki: Krystyna i Gosia powinny scalić rodzinę, a jednak to matka wciąż sama boryka się z codziennością. Mąż sprawdza się jako świetny dyplomata, dziennikarz, lecz życie rodzinne go przerasta. Bezpieczeństwo rodzinie zapewnia jego żona Selma. Jest odważna, pracowita, wrażliwa - tak jak jej mama. Opiekuje się żyjącymi i umierającymi. Selma swoje najpiękniejsze lata decyduje się wraz z rodziną spędzić w komunistycznej Polsce. Walczy o mieszkanie, zdrowie, kawałek mięsa na zupę.

teri | 2012-01-08
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: listopad 2011

Naprawde bardzo slaba pozycja.Kupilam,poniewaz wczesniej czytalam fragmenty w jednej z gazet i wydawalo mi sie,ze mozna przeczytac.Moim zdaniem,nie warto...nuda,nuda,nuda,kazdy moze napisac.

Eleni | 2011-12-09

Dobrze przedstawione realia komunistycznej Polski i ciekawa historia. Polecam

Magda_be | 2015-11-04
Przeczytana: 20 października 2015

ciekawa historia, ale język autorki bardzo specyficzny

letni_a | 2016-11-06
Na półkach: 2016, Przeczytane