Słownik herezji w Kościele katolickim

Tłumaczenie: Bożena Sęk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Słowniki Encyklopedyczne "Książnicy"". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Książnica
Dictionnaire des heresies dans l'Eglise catholique
83-85348-22-0
religia
Isadora

Unikalna pozycja będąca kompletnym w zasadzie zestawieniem herezji,sekt i schizm oraz osób,które odegrały dominującą rolę w ich powstawaniu w łonie Kościoła katolickiego na przestrzeni jego dziejów. Hasła,napisane w sposób przejrzysty,zawierają genezę,historię i charakterystykę poszczególnych odłamów wiary,zarówno tych,które zanikły,jak i tych,które przetrwały do czasów dzisiejszych bądź...

Hasła,napisane w sposób przejrzysty,zawierają genezę,historię i charakterystykę poszczególnych odłamów wiary,zarówno tych,które zanikły,jak i tych,które przetrwały do czasów dzisiejszych bądź całkiem niedawno powstały.

Grzesio | 2013-04-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, historia