Osobowościowe korelaty prób samobójczych u młodzieży

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
83-233-2017-9
suicydologia, samobójstwo
Róża_Bzowa

Praca jest analizą teorii i poglądów psychologicznych starających się wyjaśnić intrygujący ludzi od najdawniejszych czasów fenomen samobójstwa. Autorka wnikliwie i wszechstronnie omawia wszelkie współczesne kierunki myślenia psychologicznego, starające się wyjaśnić skłonności do autodestrukcji. Wielkim atutem pracy jest także empiryczna weryfikacja wielu omawianych poglądów, zawiera ona bowiem opis ciekawych, zakrojonych na szeroką skalę badań nad młodzieżą z zastosowaniem technik diagnostycznych do określania osobowościowych korelatów skłonności do samobójstwa.

Marta Antczak | 2011-02-25
MaRcin | 2016-02-25
aleksandraantonina | 2015-11-12
Emily_Izabela | 2015-03-07
Misza | 2014-05-02
Anastazja | 2013-09-10
Abbey | 2013-02-09
Na półkach: Chcę przeczytać, Nblw
Kasieńka | 2012-10-24
Delur | 2012-08-16