Fatalna szpilka

83-87124-50-8
humor, sensacja
satyra
Jolinka

To powieść humorystyczna, powstała w 1925 roku, kiedy to Rzeczpospolita Polska i jej obywatele tworzyli nowe miejsca pracy, a także wcierali swoje poglądy w tyglu narodowościowym. Prześmieszna, arcyzabawna historia, a przez autora nazywana "przeraźliwie do głębi wzruszająca". Czytając sami przypasujecie własne określenie do tej prawie kryminalnej fabuły. Ale tak naprawdę, to zupełnie co innego...

Prześmieszna, arcyzabawna historia, a przez autora nazywana "przeraźliwie do głębi wzruszająca". Czytając sami przypasujecie własne określenie do tej prawie kryminalnej fabuły. Ale tak naprawdę, to zupełnie co innego jest ważne w tym tekście.

źródło opisu: Vipart, 2004

źródło okładki: http://oczytani.pl/index.php?p2025,fatalna-szpilka

Gosia | 2016-07-30
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 30 lipca 2016

Przezabawna historia pana Pączka, który przez swoje umiłowanie do kobiet i przez znalezienie małej fatalnej szpilki popełnia straszliwą zbrodnię i zabija pana Tulipana, którego kobietę wcześniej miał zaszczyt uwodzić. Zbrodnia ta skłania Pączka do ucieczki a widmo Tulipana ściga go po wszystkich kontynentach :)

Śmiech gwarantowany ;)

Leila | 2016-01-29