Siódme wrota

Tłumaczenie: Tadeusz Markowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Aria". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Sfera
Septieme porte
Aria, fantastyka, komiks, średniowiecze
komiksy
alien

Arkana, Achtanga, Aria... Mała dziewczynka obdarzona magiczną mocą, okrutny wojownik nękany dziwną chorobą i piękna amazonka, wolna i zuchwała. Zetknięcie się trzech tak niezwykłych osób od razu grozi wybuchem. A po przekroczeniu złowrogiej Siódmej Bramy Aria musi zdobyć się na największą pomysłowość i odwagę, by stawić czoło strachowi i złym mocom... "Siódmą Bramą", trzecim tomem serii...

"Siódmą Bramą", trzecim tomem serii "Aria", Michel Weyland daje dowód swojej nieokiełznanej wyobraźni.

Karolina | 2015-06-29

pamiętam ten komiks z dzieciństwa, mam do tej serii sentyment chociaż przeczytałam tylko kilka części, czyta się dobrze, ładna kreska rysownika, nostalgia do lat 80 kiedy to były czasy Amazonek i Conana w świecie fantasy

Jedyny komiks o Arii, który znajdował się w wiejskiej, szkolnej bibliotece, a jednak wystarczył, żeby wciągnąć mnie we wspaniały świat fantastyki. Gdy po wielu, wielu latach zobaczyłam go na wyprzedaży w sklepie z komiksami, nie wahałam się ani chwili. Opowieść o Arii i Arcanie to typowe klimaty fantasy - doświadczona wojowniczka spotyka tajemniczą małą czarodziejkę, która mimo dziecięcego wieku zdecydowanie przejmuje inicjatywę we wszystkich działaniach, jakie wspólnie podejmują. A potem nastepuje wymiana mocy, rozdzielenie i podróż w poszukiwaniu tajemniczych siódmych wrót, które mają być punktem spotkania a okazują się być czymś o wiele więcej.
Uwielbiam takie opowieści ;) Może nie jest to dzieło na miarę Thorgala, ale i tak polecam.

kendo777 | 2016-08-01
Na półkach: Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 02 sierpnia 1996

Nigdy mnie ten album nie kręcił tak mocno jak znakomita dwuczęściowa historia o Rycerzach Aquariusa, ale był w porządku.

Adam | 2012-08-28
Przeczytana: 25 sierpnia 2012

No nie - ja chyba na prawdę już nie potrafię czytać komiksów.

Pirwszy komiks nie traktujący o Tytusie, jaki w życiu przeczytałam :D Przez pół podstawówki na długich przerwach wracałąm do tego komiksu, siedząc po turecku między regałami w szkolnej bibliotece :)

Marta | 2011-03-07
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Zawsze chciałam być jak Ona.

Dracos | 2018-02-25
Przeczytana: 2015 rok