Kod Leonarda da Vinci. Zaułek kochanków. Nie boję się. Pamiętny rok

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Wybrane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
Da Vinci code. Lover's lane. Io non ho paura. I'm not scared. Forever year
czteropak
A--

Książka zawiera skrócone wersje powieści: 1. Kod Leonarda da Vinci 2. Zaułek kochanków 3. Nie boję się 4. Pamiętny rok "Zaułek kochanków" Przez sześć lat Carly Nolan budowała życie dla siebie i swego małego synka. Nikt w sennym nadbrzeżnym miasteczku nie podejrzewał, że ucieka od burzliwej przeszłości. Gdy nagle pojawia się atrakcyjny nieznajomy, w Carly rodzi się nadzieja na miłość. Ale...

Książka zawiera skrócone wersje powieści:
1. Kod Leonarda da Vinci
2. Zaułek kochanków
3. Nie boję się
4. Pamiętny rok

"Zaułek kochanków"

Przez sześć lat Carly Nolan budowała życie dla siebie i swego małego synka. Nikt w sennym nadbrzeżnym miasteczku nie podejrzewał, że ucieka od burzliwej przeszłości. Gdy nagle pojawia się atrakcyjny nieznajomy, w Carly rodzi się nadzieja na miłość. Ale on również skrywa tajemnicę. Wkracza w życie Carly nie bez powodu.

Scarlett | 2010-11-03
Na półkach: Hall of shame, Przeczytane

Jeden ze szkiców umieszczony w tejże publikacji nosi tytuł "Nie boję się."

Ja też. Nie boję się... powiedzieć, że ta książka, stety albo i niestety, jest ciężkostrawnym zakalcem.

Ogarnia mnie dojmujący smutek i żałość. Smutek, bo liczyłam na minimum emocji i cień (cień! czy żądam za wiele!?) akcji, przy której będę mogła na chwilę zapomnieć o zbliżającej się fali egzaminów.

Żałość, bo Dan Brown znowu mnie zawiódł. Kolejny już raz.

Koniec końców, jest to definitywny kres moich wycieczek w dziwny dla mnie świat wykreowany przez tegoż twórcę. Choć wycieczka to zbyt wielkie słowa, tu nie ma nawet co liczyć na marne last minute.

Nie zaskoczę chyba nikogo z Was, jeśli na koniec napiszę, że nie polecam?

MMMM | 2010-12-30

Jeżeli mam być szczera nie wiem czy wstawiać ocenę za całość "zbioru", czy za jego poszczególne elementy? Zakładając osobną ocenę :

1- Kod - Osobiście podobał mi się. Dlaczego? Doceniam książki, w których coś się dzieje: niespodziewane zwroty akcji, ciekawe postacie, intryga którą trzeba rozwiązać plus wątki historyczne , symbolika = gitara :) Warto także wspomnieć, że wszystko bardzo szybko się zmienia. Efekt? Czytelnik nie nudzi się. ====4 .

2- Zaułek Kochanków - Tutaj także plus (nawet całkiem duży^^) może dlatego, że w głębi chyba jednak jestem niepoprawną romantyczką ;P Pozytywne postacie, skrzywdzona kobieta, której los zsyła "rycerza w srebrnej zbroi"- całkiem miło, prawda?:)====4

3&4- Nie boję się & Pamiętny rok - Co do pierwszego tytułu - PORAŻKA, zgadzam się z poprzednią opinią : to gniot jakich mało. Po przeczytaniu nie dość że zakończenie mi się nie podobało, to ogólnie czytałam, bo czytałam, liczyłam po cichu, że może coś się zmieni. Niestety, książka się...

lizzyania | 2016-08-07

"Zaułek kochanków" ----> ciekawa opowieść romantyczna.
Dodatkowo ciekawy wątek miłości matki do dziecka oraz omówienie jak radzić sobie z przeszłością. Łatwo i szybko się czyta, przyjemna narracja.

Klaudia0705 | 2012-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2012

Przeczytana przeze mnie książka to "Zaułek kochanków". Była jedyną historią przedstawioną w całości. Trochę mi się łezki w oczach kręciły. Jak to bywa przy takich romansidełkach ;)

caligula22 | 2013-02-18

POSIADAM WSZYSTKIE JEGO ps Ale nic nowego jak w to samo ostanich wydaniach np Kod---------da VINCI Czy Anioly i Demony lub Zaginony Symbol

aniolyidemony | 2014-01-30

Z tych wszystkich książek przeczytałam tylko kod Leonarda da Vinci i zaczęłam Jesienną miłość.

Sabała | 2013-05-09

Trochę się zawiodłem, ale kupiłem. No cóż - reklama.

Dominika | 2013-04-25

Odnośnie "Zaułka kochanków"