Gwiazda Barnarda

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
83-207-1245-9
Róża_Bzowa

Co może spotkać ciekawego świata licealistę w zetknięciu z wyższą cywilizacją kosmosu? Czy ma szansę stawić czoło jej wyzwaniu? W jakim stopniu sprawę skomplikować mogą dziewczyny, te „piekielne realistki”, które zdaniem narratora i głównego bohatera powieści „w żaden sposób nie są otwarte na Wielką Niespodziankę Stamtąd”? Oto niektóre pytania, na które odpowiedź znajdą młodzi czytelnicy w...

Oto niektóre pytania, na które odpowiedź znajdą młodzi czytelnicy w najnowszej powieści Edmunda Niziurskiego, autora niezapomnianych lektur: „Księgi urwisów”, „Niewiarygodnych przygód Marka Piegusa”, „Awantury w Niekłaju”, „Sposobu na Alcybiadesa”.

Meowth | 2016-02-24
zaksięgowana | 2016-02-14