E-biznes. Projektowanie dochodowych serwisów

Tłumaczenie: Sławomir Dzieniszewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Autorytety Informatyki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
Web Design for ROI: Turning Browsers into Buyers & Prospects into Leads (Voices That Matter)
978-83-246-1625-1

Prowadzisz sklep internetowy? A może dopiero chcesz założyć swój e-biznes? Niewątpliwie robisz to, aby uzyskać satysfakcjonujący Cię dochód. Intuicja podpowiada, że wielkość przychodów zależy od liczby gości, którzy odwiedzą Twój serwis. Ale czy tylko od tego? Czy to właśnie jest kluczowym parametrem? Może warto przemyśleć także inne kwestie związane z handlem w sieci? Zastanowić się, co decyduje o wysokiej pozycji strony w wynikach wyszukiwania, jak przebiega proces płatności online, jak tworzyć karty produktu. Masz więcej pytań? Spokojnie! Ta książka zaspokoi cały Twój głód e-bizensowej wiedzy!

Dzięki poradnikowi "E-biznes. Projektowanie dochodowych serwisów" poznasz zasady projektowania komercyjnych serwisów tak, aby generowane przez nie zyski były maksymalne. Przeprowadzisz analizy, które pozwolą Ci określić strategię i użyteczność witryny pod kątem e-biznesu, oraz nauczysz się wykorzystywać dostępne wskaźniki i statystyki w celu generowania większych przychodów. Nie będziesz miał więcej problemu z poprawnym z ekonomicznego punktu widzenia zaprojektowaniem strony startowej, strony głównej oraz wszystkich podstron. Nauczysz się budować formularze, prześledzisz proces internetowych płatności i poznasz zasady pozycjonowania strony w wyszukiwarkach. Zdobędziesz zatem wszystkie wiadomości, pozwalające optymalnie projektować dochodowe serwisy internetowe!

Krzysztof Janda | 2014-03-28
Przeczytana: 01 stycznia 2012

Jedna z niewielu wartościowych pozycji na polskim rynku o projektowaniu stron pod kątem profitów. Czegoś mi jeszcze w niej brakuje, ale do ideału brakuje bardzo niewiele.

Dużo przykładów, książka jest wypełniona samymi konkretami i przede wszystkim daje wiedzę praktyczną.

Zdecydowanie polecam jej zakup.

książek: 2061
AnnaSikorska | 2015-03-19