Wojny Klonów 3: Żadnych Jeńców

Tłumaczenie: Błażej Niedziński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "The Clone Wars". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Clone Wars 3: No Prisoners
Drzewko

Wojny Klonów zbierają krwawe żniwo. Zbuntowani Separatyści walczą zaciekle, by odebrać Republice władzę nad galaktyką. Lecz obie strony nie wiedzą o podstępnych knowaniach Wielkiego Kanclerza Palpatine’a... Kapitan Rex z Kompanii Potok zgadza się uwolnić Anakina Skywalkera od jego wszędobylskiej i ciekawskiej padawanki, zabierając ją na rutynowy lot próbny. Kiedy jednak wysłana na odległą...

Kapitan Rex z Kompanii Potok zgadza się uwolnić Anakina Skywalkera od jego wszędobylskiej i ciekawskiej padawanki, zabierając ją na rutynowy lot próbny. Kiedy jednak wysłana na odległą planetę tajna agentka Republiki przepada bez wieści, treningowy lot zmienia się w niebezpieczną misję ratunkową…

Piotrek | 2012-10-06
Przeczytana: 06 października 2012

Pomimo, że znów napotkałem Karen Traviss na swojej drodze, pochwalam ten tom serii. Czyta się szybko, a co ciekawe autorka łamie stereotypy honorowych i sztywnych Jedi, wprowadzając ludzi obdarzonych Mocą, którzy nie należą, bądź odeszli od Zakonu. Okazuje się, że Mistrz Yoda myli się i jego pozycja jako ideologicznego przywódcy lekko została zachwiana przez "odrodzonych" w postaci Djinn'a Altisa i jego popleczników. Takie urozmaicenie zapewne ucieszy wielu fanów serii, bo cykl książek nie jest już tak "skostniały" i przewidywalny.

dask | 2014-08-19
Przeczytana: 18 sierpnia 2014

Książkę sponsoruje słowo: Przywiązanie.

Szpiegowska misja Republiki kończy się fiaskiem. Zdemaskowana szpiegówa wysyła sygnał: RATUNKU. Zostaje on odebrany przez statek "jedi", osób czułych na moc, jednak wykluczonych z zakonu Jedi ze względu na przekonania i swoje zasady.
Do misji ratunkowej przyłącza się także statek Republikański po remoncie i nie do końca zdolny do walki.

Książkę dobrze się czyta, nie wieje nudą.

DarthDreamer | 2016-01-02
Przeczytana: 27 listopada 2015

Pozycja na zbliżonym poziomie co poprzednie tomy serii. Nie mniej dla mnie nico słabsza od poprzedniej. Ciekawym jest wprowadzenie "nieortodoksyjnych" Jedi. Poznamy trochę kulis działania wywiadu Republiki.

maciekR2D2 | 2011-07-14
Przeczytana: 2010 rok

kolejna z historii z wojen klonów

zaqxsw212 | 2013-08-08
Przeczytana: 2013 rok