Prawdziwy cud; Klątwa; Boże Narodzenie w Lost River; Pamięć krwi

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Wybrane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
True believer; Black tide; Redbird Christmas; Blood memory
czteropak
A--

Książka zawiera skrócone wersje powieści: 1. Prawdziwy cud - Nicholas Sparks , tł. Elżbieta Zychowicz 2. Klątwa - Caroline Carver , tł. Robert Sudół 3. Boże Narodzenie w Lost River - Fannie Flagg, tł. Anna Kołyszko 4. Pamięć krwi - Greg Iles , tł. Marcin Stopa - Nicholas Sparks - Prawdziwy cud Jeremy Marsch, badacz zjawisk paranormalnych, dowiaduje się, że na cmentarzu w Karolinie...

Książka zawiera skrócone wersje powieści:
1. Prawdziwy cud - Nicholas Sparks , tł. Elżbieta Zychowicz
2. Klątwa - Caroline Carver , tł. Robert Sudół
3. Boże Narodzenie w Lost River - Fannie Flagg, tł. Anna Kołyszko
4. Pamięć krwi - Greg Iles , tł. Marcin Stopa

- Nicholas Sparks - Prawdziwy cud

Jeremy Marsch, badacz zjawisk paranormalnych, dowiaduje się, że na cmentarzu w Karolinie Północnej pojawiają się światła. Węsząc mistyfikację, postanawia dokładniej zbadać tę sprawę. Jednak gdy przybywa do Boone Creek, ulega urokowi tego miejsca. Pozna tu też bibliotekarkę Lexie Darnell. Dzięki niej zrozumie, że logika jest bezradna wobec zawiłości ludzkiego serca.

- Caroline Carver - Klątwa

Młoda dziennikarka India Kane wraz z przyjaciółmi znajduje się na pokładzie statku Greenpeace'u, gdy uderza w nich potężny tankowiec. Statetk tonie, a wraz z nim ginie ośmioro członków załogi. India przysięga sobie wówczas, że postawi właściciela tankowca przed obliczem sprawiedliwości. Ale w chwili, gdy wpada na trop przestępczych działań, rozpoczyna grę, w której stawką jest jej własne życie.

- Fannie Flagg - Boże Narodzenie w Lost River

Oswald T. Campbell ze względu na zły stan zdrowia musi opuścić Chicago i przenieść się w cieplejsze okolice. Nie stać go na Florydę ani Kalifornię. W grę wchodzi jedynie wyjazd do Lost River w stanie Alabama. I choć miasteczko jest zabitą deskami dziurą, a jego mieszkańcy to banda ekscentryków, Oswald znajduje tam wszystko, czego dotąd brakowało mu w życiu.

- Greg Iles - Pamięć Krwi

Cat Ferry, dziedziczka południowej fortuny, miała osiem lat, gdy jej ojciec został zamordowany w rodzinnej posiadłości, położonej wśród lasów i mokradeł Luizjany. Cat nie pamięta, co wydarzyło się owej straszliwej nocy. Teraz jednak, ponad dwadzieścia lat pożniej, trafia na trop straszliwej tajemnicy. Przypadkowe odkrycie śladów krwi na dywanie w dawnym pokoju dziecinnym wyzwala to, co dotąd kryła jej podświadomość, skłania do poszukiwania prawdy.

Jolka | 2016-10-11
Przeczytana: 11 października 2016

Książka zawiera skrócone wersje czterech powieści,które czyta się w sumie lekko,dobre jako czytadło przed zaśnięciem.Pominełam "Prawdziwy cud",gdzyż juz wcześniej miałam przyjemność czytać ta powieść a jako,że była dla mnie po prostu słaba bez przykrości ja pominęłam.Pozostałe powieści wciągaja a najbardziej Pamięć krwi,doskonały kryminał :-)

Marti | 2014-12-09
Przeczytana: 08 grudnia 2014

Przeczytałem ostatni z 4 skrótów powieści zawartych w tej książce, czyli Greg Iles - 'Pamięć krwi'. Przeczytałem tą powieść jako skrót umieszczony w jednej z książek Reader's Digest.
Oceniam 7,5/10. Ogólny schemat bardzo fajny, interesujący. Dzięki zastosowaniu przez autora narracji w pierwszej osobie, łatwiej było wydawnictwu zrobić skrót. Trzeba przyznać, że te 200 stron małym drukiem nie jest jakimś "ordynarnym" skrótem, ale w mojej ocenie jakiś niedosyt pozostał. Wszystko przez to nie dlatego że wiedziałem że to jest skrót, ale dlatego że przeczytałem pozostałe książki Ilesa i przyzwyczaił mnie do jeszcze większych emocji. Mimo to gorąco polecam przede wszystkim 'W martwym śnie' i 'Anioł z Missisipi"

Adrienne | 2014-05-20

wypożyczyłam te książkę z powodu Sparks'a, która była fajna ;) przy okazji przeczytałam "klątwa", która może być;) ostatnich dwóch nie przeczytałam choc zaczełam, ale jakoś mnie nie zachęciły ... dlatego tylko 6 gwiazdek ;)

Aleksandra | 2011-08-15
Na półkach: Ulubione, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 14 października 2011

Rewelacyjne książki. Najciekawsza wydała mi się Klątwa, z chęcią przeczytam ją jeszcze nie jeden raz. Poza tym wszystkie czyta się przyjemnie i nawet nie zauważa że to już 200 strona. ;]

książkovaa | 2015-07-21

Oczywiście "Pamięć krwi" najlepsza. Doskonały kryminał. Zaskoczona byłam, kiedy dowiedziałam się co zrobił ojciec Cat.
aksamitne-stronoce.blogspot.com

VivjenSnow | 2012-06-09
Przeczytana: 27 grudnia 2011

Super książka. "Pamięć krwi" najlepsza!

minerva | 2012-04-30

Zamierzam przeczytać Klątwę i Pamięć krwi.

| 2012-02-18
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam