Puste krzesło; Przesilenie zimowe; 12 w skali Beauforta (Dwanaście w skali Beauforta); Farma nad wydmami

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Wybrane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
Empty chair;Winter solstice;Force 12;Hawke's Cove
czteropak
A--

Książka zawiera skrócone wersje powieści:
1. Puste krzesło - Jeffery Deaver
2. Przesilenie zimowe - Rosamunde Pilcher
3. 12 w skali Beauforta (Dwanaście w skali Beauforta)- James Thayer
4. Farma nad wydmami (pełna wersja Tajemnica starej farmy)- Susan Wilson

Nielotna | 2017-05-05
Przeczytana: 05 maja 2017

Poucinane książki, które są lekką lekturą o miłości lub zagadką kryminalną.

Nina | 2012-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2012

"Puste krzesło"- To dzieło można opisać bardzo krótko: rewelacja! Wspaniałe opisy pełne szczegółów, zagadka, fabuła wciągająca do samego końca i niespodziewane zwroty akcji. Świetny kryminał.
"Przesilenie zimowe"- Opowiadanie o miłości, która nie musi być fizyczna, cielesna, aby dawała powód do życia. Ciekawe, ale niezbyt pobudzające wyobraźnię. Bardzo przewidywalne. Raczej na zwykły relaks.
"12 w skali Beauforta"- zaskakujące opowiadanie o złośliwościach ludzi na szczycie oraz zawodności techniki. Skłania nas do zastanowienia się na kim lub na czym tak naprawdę powinniśmy polegać i ile warte są pieniądze? Bardzo interesujące i pouczające.
"Farma nad wydmami"- kolejne opowiadanie o miłości. Pięknie napisane i ciekawie stworzone, niemniej nie wnosi dla mnie niczego nowego.

kina | 2013-09-07
Przeczytana: 04 lipca 2014