UFO : sensacja, fakty, akcja

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z Archiwum T.D.". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
True UFO stories
UFO, kosmos
Mikez

Czy istnieje inteligentne życie na innych planetach? Czy istoty z innych światów odwiedzają Ziemię? Nawet jeśli nie wierzycie w takie historie, ktoś je kiedyś opowiedział, przysięgając, że są prawdziwe...

źródło opisu: Egmont, 1999

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Yevoni | 2015-07-06

Znajduje się w niej parę opowiadań o Obcych ale są one takie sobie i nie zainteresowały mnie. Chociaż czytałam książkę dawno, wspomnienie ludzi z przyszłości bez paznokci nadal mnie prześladuje i nadal nie mogę zrozumieć o co w tym chodziło.

Zakochany-w-czytaniu | 2015-08-13
Przeczytana: 07 stycznia 2014

Bardzo spodobała mi się ta książka była bardzo interesują. Czytając ją zrozumiałem,że U.F.O. istnieje ponieważ byłoby to głupie, że jest tylko jedno życie na niekończącym się kosmosie które za milion lat się skończy.

Morte | 2016-11-11
batmanek | 2016-11-05